Aby nám nevyschlo


Nafta do našeho expedičního auta

Nejčastějším darem našich dlouholetých hostů - kamarádů a zákazníků našeho hotelu je příspěvek na pohonné hmoty. Předání příspěvku obvykle předchází  věta: "Tady máte na naftu, abyste nezůstali zase někde na suchu." 

Drobné dary  jsou pro nás velmi důležité

Náklady na pohonné hmoty tvoří  zásadní položku našeho rozpočtu. Během poslední expedice náš LAND ROVER DEFENDER spotřeboval 3800 litrů nafty. Takže pokud máte potřebu přispět nám na pohonné hmoty, budeme samou radostí skákat do nebe. 

Za krásných 500 Kč, které nám pošlete, pro vás uděláme toto: 

Vaše jméno napíšeme na kanystr a někdo z nás s ním z radosti vyskočí.  Druhý z nás nebude čučet do blba nebo se za břicho popadat, ale skokana vyfotí.Následně uděláme z fotografie pohled, napíšeme na něj odkud dokud jsme naftu za vaše peníze použili  a něco hezkého ještě přidáme. Poté ho odešleme na vaši adresu. Česká pošta vám ho doručí do 3 dnů přímo do schránky. A to  ať jsme kdekoliv. Je to vyzkoušené prosím pěkně.

Jak na to? 

Na náš cestovatelský účet  1596504019 / 3030 pošlete 500 Kč. Do poznámky napište své jméno. Potom na e-mail hromovka@gmail.com dejte vědět, že peníze máme očekávat a napište nám svoji adresu, popřípadě co si přejete na pohled napsat. Pohled můžete adresovat komukoliv :)