Originální dárek z expedic


Překrásné a originální šperky s příběhem jsou dokonalou ozdobou

100 % z každého výtěžku věnujeme potřebným. Máte touhu vlastnit jedinečný šperk nebo něco tak obyčejného, ale  obohacené příběhem našich expedic, jako je písek? Dostali jste chuť na výbornou kávu? Doražte k nám na Hromovku.

Když je něco výjimečné, cena nehraje roli

Ukrutně neradi kupujeme kýče, nevkusné předměty, nepotřebné krámy a to i přesto, že jejich zakoupením velmi pomůžeme místním lidem upravit jejich nicotný rozpočet. Takže to většinou dopadne tak,  že si něco od nich koupíme a následně to něco někomu věnujeme. Radost se tak ztrojnásobí. Prodávající má radost, obdarovaný má radost a my máme radost, že oni mají radost. 
Pokud však narazíme na něco skutečně výjimečného, cena obvykle nehraje zásadní roli. A to se týká především šperků, ale i kvalitních hudebních nástrojů, tradičních masek a jiných předmětů. 
 

Vymysleli jsme unikátní způsob jak šperk prodat

Přestože takové kousky nebývají ani v Africe levné, nemáme je schované v trezoru, ale slouží jako dekorace naší krásné horské restaurace v hotelu Hromovka ve Špindlerově Mlýně. Jenže taková otevřená galerie, to není jen tak. Přibývá mužů, kteří chtějí pro svoji ženu nebo přítelkyni šperk zakoupit. Nám se šperků ale nechce zbavovat, a to ani za "dobrou cenu". Každý šperk má pro nás totiž specifickou hodontu ve formě vzpomínky, ke každému kousku se váže příběh, který si při pohledu na konkrétní šperk vybavíme. A tak jsme vymysleli velmi unikátní způsob jak šperk prodat, ale s vědomím, že se s ním zase někdy pravděpodobně setkáme.  Kupec totiž dostává velmi originální příležitost si zakoupený šperk kdykoliv bezplatně vyměnit, až obdarovaného omrzí.   

ŠPERKY Z EXPEDIC

4000 Kč

Šperk můžete bezplatně vyměnit za jiný.

Na Hromovce si můžete vybrat šperk, který se vám bude líbit a po jeho zaplacení se stanou dvě věci. Získáte originální, ultra bombovej klenot, který můžete bezplatně kdykoliv vyměnit. Současně nám přispějete do našeho rozpočtu, který slouží pro potřeby krytí nákladů spojených s expedicí. 

KÁVA Z AFRIKY

300 Kč 

Nyní máme kávu z D.R.KONGO 250 g.

Jak jistě víte, na Hromovce si můžete dopřát špičkovou kávu, kterou vozíme z našich expedic.  Pokud si přejete kávu ochutnat, přijeďte na Hromovku. Pokud si chcete koupit balíček kávy domů, kontaktujte nás. Pokud budeme mít, rádi vám část prodáme.

PÍSEK ZE VŠECH POUŠTÍ AFRIKY

500 Kč

Písek z 13 zemí Afriky v dekorativní misce.

Taková hloupost by jeden řekl, ale budete se divit, pytlík s pískem z Namibské pouště, Sahary a Kalahari nabranou v zemích, jako jsou Namibie, Botswana, Súdán, Egypt, Tunis, Maroko, Mauretanie, Čad, Mali, JAR, Angola Zambie a Zimbabwe má od nás již 150 z vás. A rádi ho pošleme i vám.