Darujte šperky, které nepotřebujete


Vašimi šperky uděláme radost nejedné africké ženě

Africké dívky a ženy se kromě rodiny, vaření, praní a udržování ohně musí také okopávat pole nebo zajišťují přísun dřeva a vody z velmi vzdálených míst.

Touhu zdobit se mají všechny ženy

Někdy až člověk žasne, co všechno ženy musí zvládnout.  Co jim ale nikdo nevezme, je touha se zkrášlovat a zdobit. Z našich zkušeností víme, že náhrdelníky, náušnice, náramky nebo zrcátka patří mezi nejoblíbenější dárky, které mohou od nás dostat. Díky obrovskému zájmu dívek a žen, které jsou provázány s naším facebookovým profilem se nám loni podařilo získat několik stovek krásných kousků, které průběžně rozdáváme.

JAK NA TO?

Pokud ve své šperkovnici máte nějaké kousky náušnic, náhrdelníků, korálků, náramků a jste ochotni je věnovat nějaké dívce v Africe, pošlete je na naši adresu Hotel Hromovka, Špindlerův Mlýn 6  54351.

Své kousky můžete později objevit na fotografiích, které publikujeme, kde se dá. Před odesláním nás informujte e-mailem nebo SMS, nechodí k nám totiž pošťák, musíme si balíček přijít vyzvednout na poštu. Pokud jsme ale v Africe, chudák balíček se vrátí. Tak bacha na to :) A díky za všechny africké krásky, pro které jsou to velké poklady.